További laptop adományozások

2021. szeptemberében két gyermekotthon – az Esze Tamás-, és a Margaréta Gyermekotthon
– részére ajándékoztunk 7-7 felújított hordozható számítógépet.

2021. szeptember

Boldogan tettünk eleget áprilisban a Kuckó Önkéntes Program felhívásának, hogy laptopokkal támogassunk a TEGYESZ munkáját, és reméljük, hogy a függőágyakkal és a focikapukkal két gyermekotthon lakóinak is örömet tudtunk szerezni a héten.

2021. április

Örömmel teljesítettük a Tamási Áron Általános Iskola kérését és 10 db felújított laptoppal támogattuk az iskola rászoruló diákjainak tanulmányait a Kislángért Közalapítványnak eljutatott adományunkon keresztül.

2021. március

Köszönhetően az MKB Digital Zrt. 22 laptopra vonatkozó nagyvonalú felajánlásának, valamint a magánszemély támogatóinknak, 2020. novemberében az ABC Alapítvány számos gyermek online tanulását támogathatta használt, felújított laptopokkal:

13 számítógépet Vásárosbéc általános iskolás diákjainak;
3 számítógépet az Adventum Iskolának;
7 gépet pedig a Radnóti Miklós Gimnáziumnak adtunk át.

Novemberben a Pszichiátriai Érdekvédelmi Fórum kérésének is eleget tudtunk tenni és munkájukat 2 használt laptoppal és 1 használt iPaddel támogattuk.